Senior Java Developer Wrocław: Poland

Jestes doswiadczonym programista Java?

Budujesz i zarzadzasz zespolami programistycznymi?

Chcesz pracowac w firmie, która dostarcza rozwiazania technologiczne w platnosciach i bankowosci dla 14 000 instytucji finansowych na swiecie?

Zadania:

wspieranie prac zespolu programistów Javaposzukiwanie ulepszen dla architektury systemuudzial we wszystkich etapach tworzonego projektumonitorowanie jakosci tworzonego oprogramowania oraz procesów testowychudzial w podrózach sluzbowych do klientów i partnerów firmyOd kandydatów oczekujemy:

>= inz.wieloletnie doswiadczenie w programowaniu w srodowisku Javawieloletnie doswiadczenie w pracy team leaderadoswiadczenie w budowaniu i zarzadzaniu zespolami programistycznymipraktyczne doswiadczenie z duzymi systemami obslugujacymi miliony transakcji online i offlinegotowosc do podrózy sluzbowychznajomosc technologii: Spring (MVC, Batch, Web Services), Hibernate, Struts, EJB 2, RDBMS, WebSphere/WebLogic, XML/XHTMLznajomosc srodowisk: UNIX/Linux, Eclipse, Mavensredniozaawansowana znajomosc jezyka angielskiego w mowie i w pismie
Mile widziane beda:

znajomosc Perl, Python, groovydoswiaczenie w pracy z systemami, sieciami i protokolami obslugujacymi platnosci elektroniczne

Nie trac czasu! Aplikuj juz dzis na: kmazurek(at)antal.com

Information Technology,
Internet,
Internet Retail, E-Commerce, E-Gaming,
IT Computer Peripherals,
IT Computer Software,
IT Computers, Computer Hardware, Data Storage,
IT Computing - Networking, Routers,
IT Products,
IT Services , ISP, Internet Providors,
Social Networking WebsitesIT Architecture and Engineering, IT Product Management, IT Technical

View the original article here